שינויים בעור התינוק

השינויים מתחילים
ככל שתינוקכם גדל משתנה שיגרת הטיפול בעורו. כאשר הוא מתחיל לזחול, או ללכת, אתם תמצאו את עצמכם הולכים אחריו כל היום עם מגבון בניסיון לשמור עליו נקי. כשהוא מתחיל לאכול לבד, עוד אבן דרך לעצמאות, נפתח מקור בלתי נדלה ללכלוך סביבתי עצום. הצורך לשטוף ולרחוץ את התינוק גדל לכמה פעמים ביום ואיתו גם הצורך לשמור על בריאות העור העדין ולמנוע יובש.
מחקרים אחרונים מאירים את ההבדלים העצומים בין עור מבוגר לעור של תינוק. אצל תינוקות העור "אקטיבי" כל הזמן. הוא משתנה, מתפתח וגדל במהירות עצומה. הוא רגיש יותר לגירויים, לשינויי טמפרטורה ולרמת הלחות באוויר.
השינויים התכופים דורשים מכם להגן על עורו מפני פגיעת זיהומים סביבתיים וחומרי ניקוי חזקים. בנוסף, הנכם חייבים לדאוג לרמת לחות נאותה כדי לשמור על מערך ההגנה העצמי של העור מפני בקטריות וזיהומים אחרים.
כשהתינוק גדל ואתם שוטפים את הפנים והידיים שלו בתכיפות הולכת וגדולה – זה הזמן לבחון שוב באילו חומרים אתם משתמשים לניקוי העור העדין.
אל-סבון בייבי כיף מכיל שילוב של חומרים עדינים במיוחד, אינו מייבש או מגרה את העור.


עור התינוק זקוק ללחות
לאחר ששטפתם לתינוקכם את הפנים והידיים הקפידו למרוח עליהן מעט קרם לחות. מחקרים קליניים שונים מראים כי רק 10% מהאימהות חושבות שעור התינוק שלהן יבש. במציאות מעל ל-60% מהתינוקות הראו סימנים ברורים של יובש בעור.
עורו העדין של התינוק סופח מים במהירות, אבל באותה מהירות הוא גם מאבד לחות בהתנדפות לאוויר. שגרת מריחת קרם לחות מעניקה את הכמות הבסיסית של הלחות המונעת יובש, מעבר לכך משמשת מעיין חיץ לאיבוד לחות טבעית של העור אל הסביבה.
קרם גוף בייבי כיף מעניק לעור של תינוקכם הגנה יומיומית מפני יובש ושומר על רכותו.
אגב כך, במריחת הלחות היומית הנכם מקנים לילדכם הרגל בריא לכל החיים. המציאות מראה שעם השנים עולה רמת הזיהום באוויר, יותר ויותר ילדים סובלים מגירויי עור שאינם קשורים לגנטיקה אלא הם תוצאה ישירה של רמת קרינה וערפיח מזוהם באוויר. מריחת הקרם העדין מעניקה לעור, בנוסף ללחות ולהגנה, גם תחושה קטיפתית נעימה שמתחבבת בקלות על ילדים.
<< להדפסת הכתבה << לרשימת הכתבות המלאה
בבייבי כיף תיהנו ממגוון מוצרי רחצה וטיפוח עדין לבייבי שלכם, טיפים מפנקים שיסייעו לכם לרחוץ אותו, סרטוני וידאו שמראים איך לטפל בתינוק ועוד כתבות שיעניינו את ההורים החדשים וגם את הותיקים שביניכם...