תינוק חדש בא הביתה

כשהתינוק מתעורר
כשתינוק חדש מגיע הביתה אתם שואלים את עצמכם מי המציא את האמרה "לישון כמו תינוק", במיוחד כשאתם מגלים שתינוקות לא ישנים יותר מארבע שעות רצוף.
בשבוע הראשון כדאי להגיב לתינוק בתוך 30 שניות עד דקה, כי הם עדיין לא יכולים להרגיע את עצמם ברגע ההתעוררות. הסיבות הקלאסיות להתעוררות הן רעב או חיתול רטוב. עם הזמן אתם תלמדו לזהות את הסיבה ולהגיב אליה מיד

שינה בטוחה
תינוקות בחודשים ראשונים לחיים משכיבים על הגב ולא על הבטן. בוחרים במזרן מוצק, ללא שקעים, ומותחים את המצעים חזק כך שלא ישאר בד רופף סביב. לא מכניסים למיטת תינוק כריות או בובות פרווה. המלצות אלה של מרבית הרופאים האמריקנים מהוות כללים בסיסיים המונעים חלק גדול מסיבות למוות בעריסה.

מכינים תינוק לשנת לילה
תינוקות אוהבים שיגרה. היא עוזרת להם להסתגל, להירגע ועוזרת להם בפעולות בסיסיות כמו איך להירדם.
יצירת שיגרה בשעות הערב מתחילה בימיו הראשונים של התינוק בבית. מרכיבי השגרה הבסיסיים הם אמבטיה חמימה, האכלה וזמן איכות רגוע לפני ההשכבה. אל הבסיס הזה אפשר ורצוי לשלב את העיסוי עם שמן תינוקות או קרם גוף של "בייבי כיף".
<< להדפסת הכתבה << לרשימת הכתבות המלאה
בבייבי כיף תיהנו ממגוון מוצרי רחצה וטיפוח עדין לבייבי שלכם, טיפים מפנקים שיסייעו לכם לרחוץ אותו, סרטוני וידאו שמראים איך לטפל בתינוק ועוד כתבות שיעניינו את ההורים החדשים וגם את הותיקים שביניכם...